Untitled Document
Untitled Document
Untitled Document
Last Update: 02.09.2014 | 08:25
UEFA CAMPIONATUL EUROPEAN
EURO
Franta 2016
Grupele Preliminarii
sf sf sf
GRUPA A
Kazakhstan  09.09 h19:00  Letonia
 
Republica Ceha  09.09 h21:45  Olanda
 
Islanda  09.09 h21:45  Turcia
 
Letonia  10.10 h21:45  Islanda
Olanda  10.10 h21:45  Kazakhstan
Turcia  10.10 h21:45  Republica Ceha
Kazakhstan  13.10 h19:00  Republica Ceha
Islanda  13.10 h21:45  Olanda
Letonia  13.10 h21:45  Turcia
Olanda  16.11 h19:00  Letonia
Republica Ceha  16.11 h21:45  Islanda
Turcia  16.11 h21:45  Kazakhstan
Kazakhstan  28.03 h17:00  Islanda
Republica Ceha  28.03 h19:00  Letonia
Olanda  28.03 h21:45  Turcia
Kazakhstan  12.06 h19:00  Turcia
Islanda  12.06 h21:45  Republica Ceha
Letonia  12.06 h21:45  Olanda
Republica Ceha  03.09 h21:45  Kazakhstan
Olanda  03.09 h21:45  Islanda
Turcia  03.09 h21:45  Letonia
Letonia  06.09 h19:00  Republica Ceha
Turcia  06.09 h19:00  Olanda
Islanda  06.09 h21:45  Kazakhstan
Islanda  10.10 h19:00  Letonia
Kazakhstan  10.10 h19:00  Olanda
Republica Ceha  10.10 h21:45  Turcia
Letonia  13.10 h21:45  Kazakhstan
Olanda  13.10 h21:45  Republica Ceha
Turcia  13.10 h21:45  Islanda
NATIONALA M V E I GM GP P
Olanda 0 0 0 0 0 0 0
Republica Ceha 0 0 0 0 0 0 0
Turcia 0 0 0 0 0 0 0
Letonia 0 0 0 0 0 0 0
Islanda 0 0 0 0 0 0 0
Kazachstan 0 0 0 0 0 0 0
GRUPA B
Andorra  09.09 h21:45 Tara Galilor
 
Bosnia & Hertegovina 09.09 h21:45  Cipru
 
Israel  09.09 h21:45  Belgia
 
Belgia  10.10 h21:45  Andorra
Cipru  10.10 h21:45  Israel
Tara Galilor 10.10 h21:45 Bosnia & Hertegovina
Andorra  13.10 h21:45  Israel
Bosnia & Hertegovina 13.10 h21:45  Belgia
Tara Galilor 13.10 h21:45  Cipru
Belgia  16.11 h19:00 Tara Galilor
Cipru  16.11 h19:00  Andorra
Israel  16.11 h21:45 Bosnia & Hertegovina
Andorra  28.03 h21:45 Bosnia & Hertegovina
Belgia  28.03 h21:45  Cipru
Israel  28.03 h21:45 Tara Galilor
Andorra  12.06 h19:00  Cipru
Bosnia & Hertegovina 12.06 h21:45  Israel
Tara Galilor 12.06 h21:45  Belgia
Belgia  03.09 h21:45 Bosnia & Hertegovina
Cipru  03.09 h21:45 Tara Galilor
Israel  03.09 h21:45  Andorra
Tara Galilor 06.09 h19:00  Israel
Bosnia & Hertegovina 06.09 h21:45  Andorra
Cipru  06.09 h21:45  Belgia
Andorra  10.10 h21:45  Belgia
Bosnia & Hertegovina 10.10 h21:45 Tara Galilor
Israel  10.10 h21:45  Cipru
Belgia  13.10 h21:45  Israel
Cipru  13.10 h21:45 Bosnia & Hertegovina
Tara Galilor 13.10 h21:45  Andorra
NATIONALA M V E I GM GP P
Bosnia & Hertegovina 0 0 0 0 0 0 0
Belgia 0 0 0 0 0 0 0
Israel 0 0 0 0 0 0 0
Tara Galilor 0 0 0 0 0 0 0
Cipru 0 0 0 0 0 0 0
Andorra 0 0 0 0 0 0 0
GRUPA C
Luxembourg 08.09 h21:45 Belarus
 
Spania 08.09 h21:45 FRI Macedonia
 
Ucraina 08.09 h21:45 Slovacia
 
Belarus 09.10 h21:45 Ucraina
FRI Macedonia 09.10 h21:45 Luxembourg
Slovacia 09.10 h21:45 Spania
Ucraina 12.10 h19:00 FRI Macedonia
Belarus 12.10 h21:45 Slovacia
Luxembourg 12.10 h21:45 Spania
Luxembourg 15.11 h19:00 Ucraina
FRI Macedonia 15.11 h21:45 Slovacia
Spania 15.11 h21:45 Belarus
FRI Macedonia 27.03 h21:45 Belarus
Slovacia 27.03 h21:45 Luxembourg
Spania 27.03 h21:45 Ucraina
Ucraina 14.06 h19:00 Luxembourg
Belarus 14.06 h21:45 Spania
Slovacia 14.06 h21:45 FRI Macedonia
Luxembourg 05.09 h19:00 FRI Macedonia
Ucraina 05.09 h19:00 Belarus
Spania 05.09 h21:45 Slovacia
Belarus 08.09 h19:00 Luxembourg
FRI Macedonia 08.09 h21:45 Spania
Slovacia 08.09 h21:45 Ucraina
FRI Macedonia 09.10 h21:45 Ucraina
Slovacia 09.10 h21:45 Belarus
Spania 09.10 h21:45 Luxembourg
Belarus 12.10 h21:45 FRI Macedonia
Luxembourg 12.10 h21:45 Slovacia
Ucraina 12.10 h21:45 Spania
NATIONALA M V E I GM GP P
Spania 0 0 0 0 0 0 0
Ucraina 0 0 0 0 0 0 0
Slovacia 0 0 0 0 0 0 0
Belarus 0 0 0 0 0 0 0
FRI Macedonia 0 0 0 0 0 0 0
Luxembourg 0 0 0 0 0 0 0
GRUPA D
Georgia 07.09 h19:00 Republica Irlanda
 
Germania 07.09 h21:45 Scotia
 
Gibraltar 07.09 h21:45 Polonia
 
Republica Irlanda 11.10 h19:00 Gibraltar
Scotia 11.10 h19:00 Georgia
Polonia 11.10 h21:45 Germania
Germania 14.10 h19:00 Republica Irlanda
Gibraltar 14.10 h21:45 Georgia
Polonia 14.10 h21:45 Scotia
Georgia 14.11 h21:45 Polonia
Germania 14.11 h21:45 Gibraltar
Scotia 14.11 h19:00 Republica Irlanda
Georgia 29.03 h19:00 Germania
Scotia 29.03 h19:00 Gibraltar
Republica Irlanda 29.03 h21:45 Polonia
Polonia 13.06 h19:00 Georgia
Republica Irlanda 13.06 h19:00 Scotia
Gibraltar 13.06 h21:45 Germania
Georgia 04.09 h19:00 Scotia
Germania 04.09 h21:45 Polonia
Gibraltar 04.09 h21:45 Republica Irlanda
Polonia 07.09 h21:45 Gibraltar
Republica Irlanda 07.09 h21:45 Georgia
Scotia 07.09 h21:45 Germania
Georgia 08.10 h19:00 Gibraltar
Republica Irlanda 08.10 h21:45 Germania
Scotia 08.10 h21:45 Polonia
Germania 11.10 h21:45 Georgia
Gibraltar 11.10 h21:45 Scotia
Polonia 11.10 h21:45 Republica Irlanda
NATIONALA M V E I GM GP P
Germania 0 0 0 0 0 0 0
Republica Irlanda 0 0 0 0 0 0 0
Polonia 0 0 0 0 0 0 0
Scotia 0 0 0 0 0 0 0
Georgia 0 0 0 0 0 0 0
Gibraltar 0 0 0 0 0 0 0
GRUPA E
Estonia 08.09 h21:45 Slovenia
 
San Marino 08.09 h21:45 Lituania
 
Elvetia 08.09 h21:45 Anglia
 
Anglia 09.10 h21:45 San Marino
Lituania 09.10 h21:45 Estonia
Slovenia 09.10 h21:45 Elvetia
Estonia 14.10 h19:00 Anglia
Lituania 14.10 h21:45 Slovenia
San Marino 14.10 h21:45 Elvetia
Anglia 15.11 h19:00 Slovenia
San Marino 15.11 h19:00 Estonia
Elvetia 15.11 h21:45 Lituania
Anglia 27.03 h21:45 Lituania
Slovenia 27.03 h21:45 San Marino
Elvetia 27.03 h21:45 Estonia
Estonia 14.06 h19:00 San Marino
Slovenia 14.06 h19:00 Anglia
Lituania 14.06 h21:45 Elvetia
Estonia 05.09 h19:00 Lituania
San Marino 05.09 h19:00 Anglia
Elvetia 05.09 h21:45 Slovenia
Anglia 08.09 h21:45 Elvetia
Lituania 08.09 h21:45 San Marino
Slovenia 08.09 h21:45 Estonia
Anglia 09.10 h21:45 Estonia
Slovenia 09.10 h21:45 Lituania
Elvetia 09.10 h21:45 San Marino
Estonia 12.10 h21:45 Elvetia
Lituania 12.10 h21:45 Anglia
San Marino 12.10 h21:45 Slovenia
NATIONALA M V E I GM GP P
Anglia 0 0 0 0 0 0 0
Elvetia 0 0 0 0 0 0 0
Slovenia 0 0 0 0 0 0 0
Estonia 0 0 0 0 0 0 0
Lituania 0 0 0 0 0 0 0
San Marino 0 0 0 0 0 0 0
GRUPA F
Ungaria 07.09 h19:00 Irlanda de Nord
 
Insulele Faeroe 07.09 h21:45 Finlanda
 
Grecia 07.09 h21:45 Romania
 
Romania 11.10 h19:00 Ungaria
Finlanda 11.10 h21:45 Grecia
Irlanda de Nord 11.10 h21:45 Insulele Faeroe
Insulele Faeroe 14.10 h21:45 Insulele Faeroe
Finlanda 14.10 h21:45 Romania
Grecia 14.10 h21:45 Irlanda de Nord
Grecia 14.11 h21:45 Insulele Faeroe
Ungaria 14.11 h21:45 Finlanda
Romania 14.11 h21:45 Irlanda de Nord
Irlanda de Nord 29.03 h19:00 Finlanda
Romania 29.03 h19:00 Insulele Faeroe
Ungaria 29.03 h21:45 Grecia
Finlanda 13.06 h19:00 Ungaria
Insulele Faeroe 13.06 h21:45 Grecia
Irlanda de Nord 13.06 h21:45 Romania
Insulele Faeroe 04.09 h21:45 Irlanda de Nord
Grecia 04.09 h21:45 Finlanda
Ungaria 04.09 h21:45 Romania
Finlanda 07.09 h21:45 Insulele Faeroe
Irlanda de Nord 07.09 h21:45 Ungaria
Romania 07.09 h21:45 Grecia
Ungaria 08.10 h21:45 Insulele Faeroe
Irlanda de Nord 08.10 h21:45 Grecia
Romania 08.10 h21:45 Finlanda
Insulele Faeroe 11.10 h21:45 Romania
Finlanda 11.10 h21:45 Irlanda de Nord
Grecia 11.10 h21:45 Ungaria
NATIONALA M V E I GM GP P
Grecia 0 0 0 0 0 0 0
Ungaria 0 0 0 0 0 0 0
Romania 0 0 0 0 0 0 0
Finlanda 0 0 0 0 0 0 0
Irlanda de Nord 0 0 0 0 0 0 0
Insulele Faeroe 0 0 0 0 0 0 0
GRUPA G
Rusia  08.09 h19:00 Liechtenstein 
 
Austria  08.09 h21:45  Suedia
 
Muntenegru  08.09 h21:45  Moldova
 
Liechtenstein  09.10 h21:45  Muntenegru
Moldova  09.10 h21:45  Austria
Suedia  09.10 h21:45  Rusia
Austria  12.10 h19:00  Muntenegru
Rusia  12.10 h19:00  Moldova
Suedia  12.10 h21:45 Liechtenstein 
Austria  15.11 h19:00  Rusia
Moldova  15.11 h19:00 Liechtenstein 
Muntenegru  15.11 h21:45  Suedia
Liechtenstein  27.03 h21:45  Austria
Moldova  27.03 h21:45  Suedia
Muntenegru  27.03 h21:45  Rusia
Liechtenstein  14.06 h19:00  Moldova
Rusia  14.06 h19:00  Austria
Suedia  14.06 h21:45  Muntenegru
Rusia  05.09 h19:00  Suedia
Austria  05.09 h21:45  Moldova
Muntenegru  05.09 h21:45 Liechtenstein 
Liechtenstein  08.09 h21:45  Rusia
Moldova  08.09 h21:45  Muntenegru
Suedia  08.09 h21:45  Austria
Liechtenstein  09.10 h21:45  Suedia
Moldova  09.10 h21:45  Rusia
Muntenegru  09.10 h21:45  Austria
Austria  12.10 h19:00 Liechtenstein 
Rusia  12.10 h19:00  Muntenegru
Suedia  12.10 h19:00  Moldova
NATIONALA M V E I GM GP P
Rusia 0 0 0 0 0 0 0
Suedia 0 0 0 0 0 0 0
Austria 0 0 0 0 0 0 0
Muntenegru 0 0 0 0 0 0 0
Moldova 0 0 0 0 0 0 0
Liechtenstein 0 0 0 0 0 0 0
GRUPA H
Azerbaijan  09.09 h19:00  Bulgaria
 
Croatia 09.09 h21:45  Malta
 
Norvegia  09.09 h21:45  Italia
 
Bulgaria  10.10 h21:45 Croatia
Italia  10.10 h21:45  Azerbaijan
Malta  10.10 h21:45  Norvegia
Croatia 13.10 h21:45  Azerbaijan
Malta  13.10 h21:45  Italia
Norvegia  13.10 h21:45 Bulgaria 
Azerbaijan  16.11 h19:00  Norvegia
Bulgaria  16.11 h21:45  Malta
Italia  16.11 h21:45 Croatia
Azerbaijan  28.03 h19:00  Malta
Croatia 28.03 h19:00  Norvegia
Bulgaria  28.03 h21:45  Italia
Croatia 12.06 h21:45  Italia
Malta  12.06 h21:45  Bulgaria
Norvegia  12.06 h21:45  Azerbaijan
Azerbaijan  03.09 h19:00 Croatia
Bulgaria  03.09 h21:45  Norvegia
Italia  03.09 h21:45  Malta
Malta  06.09 h19:00  Azerbaijan
Norvegia  06.09 h19:00 Croatia
Italia  06.09 h21:45  Bulgaria
Azerbaijan  10.10 h19:00  Italia
Norvegia  10.10 h19:00  Malta
Croatia 10.10 h21:45  Bulgaria
Bulgaria  13.10 h21:45  Azerbaijan
Italia  13.10 h21:45  Norvegia
Malta  13.10 h21:45 Croatia
NATIONALA M V E I GM GP P
Italia 0 0 0 0 0 0 0
Croatia 0 0 0 0 0 0 0
Norvegia 0 0 0 0 0 0 0
Bulgaria 0 0 0 0 0 0 0
Azerbaijan 0 0 0 0 0 0 0
Malta 0 0 0 0 0 0 0
GRUPA I
Danemarca  07.09 h19:00  Armenia
 
Portugalia  07.09 h21:45 Albania 
 
Armenia  11.10 h19:00  Serbia
Albania  11.10 h21:45  Danemarca
Danemarca  14.10 h21:45  Portugalia
Serbia  14.10 h21:45  Albania
Portugalia  14.11 h21:45  Armenia
Serbia  14.11 h21:45  Danemarca
Albania  29.03 h19:00  Armenia
Portugalia  29.03 h21:45  Serbia
Armenia  13.06 h19:00  Portugalia
Danemarca  13.06 h21:45  Serbia
Danemarca  04.09 h19:00  Albania
Serbia  04.09 h19:00  Armenia
Armenia  07.09 h19:00  Danemarca
Albania  07.09 h21:45  Portugalia
Albania  08.10 h21:45  Serbia
Portugalia  08.10 h21:45  Danemarca
Armenia  11.10 h19:00 Albania 
Serbia  11.10 h19:00  Portugalia
NATIONALA M V E I GM GP P
Portugalia 0 0 0 0 0 0 0
Danemarca 0 0 0 0 0 0 0
Serbia 0 0 0 0 0 0 0
Armenia 0 0 0 0 0 0 0
Albania 0 0 0 0 0 0 0
sf sf sf
Untitled Document

FORURI
INTERN
INTERNATIONAL
LINKURI EXTERNE


Copyright ©2014 Statistici Fotbal. All rights reserved.
Toate drepturile privind logo-urile apartin detinatorilor de drept. Logo-urile oficiale prezente in site nu sunt folosite in scopuri comerciale, ci doar in cele informative. Toate responsabilitatile aferente link-urilor externe apartin detinatorilor de drept.

Mail to: administrator@statisticifotbal.ro